HAKKIMIZDA

1998 yılında beyaz eşya ve klima konularında servis hizmeti vermek amacıyla küçük bir işletme olarak sektöre ilk adımını atmıştır.Bu tarihten itibaren sağlam ve emin adımlarla sektörde büyümeye başlayan şirketimiz 2003 yılında Airfel marka soğutma ürünlerinin yetkili bayiliği ve servisliğini alarak 2005 yılına kadar Airfel markasıyla yoluna devam etmiştir. Giderek yükselen başarı grafiği sayesinde Mıtsubıshı Heavy marka bireysel,Vrv merkezi sistem ürünlerinin Bayiliğini ve yetkili servisliğini de bünyesine katarak hizmet kalitesini artırmıştır.2007 yılında Denizliye doğalgazın gelmesiyle Airfel marka kombi cihazlarının yetkili servisliğini de bünyesine ilave etmiştir.

2011 yılına kadar Mıtsubıshı ve airfel markalarının ısıtma ve soğutma alanındaki ürünlerinin yetkili bayii ve servis hizmetine devam eden şirketimiz 2011 yılında Sektöründe Dünyanın 1 numaralı markası olan Daikin ile Yetkili bayi ve yetkili servislik alanında yollarını birleştirerek bu tarihten itibaren denizli ve çevresinde proje taahhüt hizmetleri vermeye başlamıştır.

Şirketimiz bugünlere gelinceye kadar sektöründe binlerce bireysel müşteri ve yüzlerce proje taahhüt hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmiş olup, günün gelişen teknolojilerine uyum sağlayarak müşterilerine en uygun çözümleri gerçekleştirmiştir.

Sektörde artan teknolojik gelişmeler ve ürün çeşitliliğinin artmasından dolayı 2015 yılında A+klima münhasır yetkili servis şirketini de bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir.

Gittikçe artan müşteri portföyü ve ürün çeşitliliğinden dolayı şirketimiz 2017 yılında Denizli merkezde 2. satış mağazası ve showroomunu açarak sektördeki iş ortaklarına ve müşterilerine daha iyi ve sonuç odaklı hizmet vermeye 30 u aşkın personeliyle birlikte devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürünler ve güvenilir bir hizmet ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek ve hizmet sağlayarak daimi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kalite ve uygun maliyetler çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak devamlılığını sağlayabileceğimiz bir büyüme yakalamak ve piyasada değer kazanmak.